Support zákazníků ekonomického informačního systému

Na pozici podpory informačního systému hledáme talentované mladé lidi, kteří chtějí přičuchnout k vývoji webových aplikací a rozvíjet své schopnosti v oblasti IT.

Nabízíme:

  • Přístup k nejmodernějším technologiím a aplikacím od společnosti Microsoft včetně Azure cloud

  • Příjemné pracovní prostředí v klimatizovaných kancelářích BBP Offices

  • Férové finanční ohodnocení
  • Prostor k osobnímu rozvoji směrem k:
    • Procesu vývoje webových aplikací
    • Analýze informačních systémů a zpracování požadavků zákazníků
    • Auditu a modelování ekonomických procesů
    • Testování aplikací a kontrola kvality výstupu
    • Práce s různorodými daty nejen v relačních databázích
  • Pravidelné vzdělávací kurzy a zvyšování kvalifikace podle předností a talentů uchazeče na základě dohodnutého vzdělávacího plánu

Náplň práce:

  • Implementace schvalovacích a účetních procesů pro nové zákazníky

  • Podpora IS pro stávající zákazníky

  • Úzká spolupráce s týmem vývoje SW na odstraňování problémů a implementaci nových funkcí

Požadavky:

  • Schopnost a ochota učit se nové věci

  • Technické myšlení

  • Základní komunikační schopnosti
  • Základní znalosti z oblasti účetnictví a ekonomiky obecně výhodou

Práce na plný, nebo zkrácený úvazek. Práce je vhodná i pro studenty vysokých škol.

Pošli svůj životopis Jitce

na frohlichova@dynatech.cz a ona se Ti ozve.