Efektivní řízení územních samosprávných celků a jejich organizací - Sdílené služby

Termín

21 / 03 / 2019 8:30

22 / 03 / 2019 12:00

Místo konání

V areálu sídla Kraje Vysočina, Žižkova 57, Jihlava (budova B krajského úřadu).
 

 

Konference „Efektivní řízení územních samosprávných celků a jejich organizací“ je jedenáctým pokračováním cyklu úspěšných odborných konferencí k aktuálním tématům ve veřejné správě. Hlavním tématem letošní konference jsou "Sdílené služby". Toto téma je zvolené z důvodu jeho aktuálnosti a také na základě kladné odezvy účastníků konference v minulém roce. Na konferenci vystoupí mnoho odborníků, kteří s touto problematikou mají bohaté zkušenosti. 

 

Akreditace

 

Připravuje se.

 

Cena

 

Celková cena za účast na prvním dni konference činí ,- Kč (Cena zahrnuje první den konference, informační materiály, občerstvení formou rautu během dne). Registrovaní účastníci konference mají vstup na VIP společenský večer a CROSEUS® DAY (2. den konference) bezplatný. Cena je konečná pro účastníky z řad vedoucích úředníků. Ostatní účastníci  musí k ceně připočítat DPH.

 

Co odborným seminářem získáte?

 

Vedle nových poznatků a znalostí se chystá i akreditace prvního dne konference a tudíž nebude problém započítat si tento den do odborného vzdělávání podle zákona o úřednících územních samosprávných celků.

 

Přednáší

 

     

     

 

 

Odeslat přihlášku